Actuele ontwikkelingen
NEXTgarden

Uitbreiding Kwekerij Kamervoort aan de Geer in Huissen

De gemeente Lingewaard en Kwekerij Kamervoort in Huissen hebben overeenstemming bereikt over de verkoop van een tuinbouwkavel van ca. 1 ha aan De Geer in Huissen. De koopovereenkomst is op 18 juli 2018 ondertekend.

Steef Gerichhausen, eigenaar van Kwekerij Kamervoort, gaat ter plaatse een kas bouwen ten behoeve van de teelt van amaryllissen. De kwekerij heeft inmiddels een omvang van in totaal 4 ha. Naast amaryllissen worden ook pioenrozen geteeld.

De verkochte kavel ligt in het intensiveringsgebied voor glastuinbouw van het tuinbouwontwikkelingsgebied NEXTgarden. De omgevingsvergunning is inmiddels verleend, de bouw kan binnenkort beginnen. Dit jaar zullen de amaryllissen nog in de nieuwe kas worden geplant.

Wij zijn blij met deze ontwikkeling omdat hiermee een bijdrage wordt geleverd aan de gewenste concentratie van glastuinbouw.

Steef, veel succes!

Gerelateerd nieuws

Agrarisch Ondernemer van het Jaar

Op donderdag 27 maart 2025 is aardbeienteler Jan van Genderen uit Bemmel (NEXTgarden) uitgeroepen tot Agrarisch Ondernemer van het Jaar 2025.
Meer informatie >>

Succesvolle vervolgbijeenkomst NEXTgarden

Op 13 november was de inspirerende vervolgbijeenkomst, gericht op het verder ontwikkelen van de ontmoetingsplek ‘Be.leef’ binnen ons tuinbouwgebied.
Meer informatie >>

Terugblik: Inspiratie voor duurzame tuinbouw

Op 14 oktober organiseerden Greenport Arnhem Nijmegen en de gemeente Lingewaard bij Certilas in Huissen een inspirerend mini-symposium met als thema: “Duurzaam ondernemen, hoe doe je dat?”.
Meer informatie >>

Uitnodiging vervolgbijeenkomst 13 november

Na de succesvolle inspiratiebijeenkomst van NEXTgarden in oktober vorig jaar hebben we niet stilgezeten. We nodigen je dan ook graag uit voor de volgende stap in onze plannen op woensdag 13 november.
Meer informatie >>

NEXTgarden - Wij nodigen u uit

De beste plek om te ondernemen

  • Strategisch gelegen in agricorridor A15
  • Op de grens van Nederland en Duitsland
  • Duurzame levering warmte, elektra en CO2
  • Uitstekende gietwatervoorziening en glasvezel
  • Dynamisch ondernemersklimaat
  • Kennisinstituten en overheid doen mee


Voor meer informatie 

Bent u enthousiast geworden en heeft u plannen of ideeën die aansluiten bij de ontwikkelingen in het gebied, neem dan contact met ons op.